Sahabet Canlı Destek

0
1145
Sahabet Canlı Destek

Piyasanın en yeni bahis sitelerinden biri olan Sahabet, buna karşın büyük bir kullanıcı kitlesine sahiptir.  Bunun en büyük nedenlerinden biri ise sitenin müşterisini asla yarı yolda bırakmaması ve daima ona yardım etmesidir. Bunun için ise son derece profesyonel bir ekipten oluşan canlı destek departmanı kurmuştur.  Sahabet Canlı Destek hattı, müşterilerin en ufak bir problemde dahi anında iletişim kurdukları bir platformdur. Özellikle güncel giriş adresini öğrenmek için birebirdir. Canlı destek, 7/24 üyelerine hizmet vermektedir. Sitenin sağ alt köşesinden Sahabet canlı destek hattına kolayca bağlanabilirsiniz.

Sitede başka iletişim seçenekleri olsa da en fazla tercih edilenlerden biri budur. Ayrıca ana sayfanın sağ üst köşesini kullanarak bu platforma ulaşabilirsiniz. Ancak buraya girdiğinizde müşteri temsilcileri ile iletişim kurabilmek için sizden istenen bilgileri doldurmanız gerekmektedir. Bu bilgiler sırasıyla; isim, kullanıcı adı ve e-posta adresidir. Daha sonra ise müşteri temsilcisi ile hangi konuda iletişim kurmak istiyorsanız onu bildirmeniz gerekir. Temsilciler çok kısa süre içerisinde size dönüş yapacaklardır.

Sahabet Twitter

Sitenin iletişim seçenekleri arasından her ne kadar en fazla tercih edileni canlı destek hattı olsa da sosyal medya hesaplarının da kişilere oldukça faydası vardır. Bunlardan en ön planda olanı ise Sahabet Twitter hesabıdır. Bu hesap site hakkında sık sık anlık paylaşımlarda bulunur.

Sahabet güncel giriş adresini anında paylaşması ile kullanıcılara oldukça yarar sağlar. Bu yüzden siteye üye olan hemen hemen her kişi bu mecrayı takip eder. Ayrıca müşteriler de bu platformda birbirleri ile etkileşim halinde olduklarından fikir alışverişinde bulunabilirler. Bunların haricindeki diğer iletişim seçenekleri ise e-posta adresi ve telefon numarasıdır.

Sahabet Kayıt Oluşturma

Sahabet Kayıt Oluşturma konusunda herhangi bir bilgiye sahip değilseniz yukarıda belirttiğimiz iletişim seçeneklerinin birinden yararlanabilirsiniz. Ancak işlem son derece basit ve bir o kadar da hızlıdır.

Siteye üye olmak için siteye giriş yapmalısınız. Bunun ardından sizden istenen bilgileri oğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri yanlış doldurduğunuz takdirde ise para çekme esnasında sorun yaşayabilirsiniz. Tüm bunlar en fazla 5 dakikanızı alacaktır. Ancak siteye üyelik oluşturmak için 18 yaşınızı geçmeniz gerektiğini de bilmelisiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz